Afdeling Acquisitie
Afspraak is afspraak
Voor het uitbesteden van uw werkzaamheden kunt u geheel vrijblijvend een afspraak maken met onze Afdeling Acquisitie.
Onze acquisiteur Remy Horjus komt dan bij u langs om het werk te bekijken en te beoordelen.
Alle ins & outs op het gebied van planning en organisatie, distributie, transport, kwaliteitsbewaking en "last but not least" onze scherpe en gunstige tarieven zullen dan worden besproken.
Wanneer u vervolgens tot afspraken komt met elkaar is onze acquisiteur tijdens het gehele traject uw vaste aanspreekpunt!
Zo blijft u altijd op de hoogte van de voortgang van uw werkzaamheden en kan dit wanneer nodig ook weer direct worden bijgesteld.
Wilt u graag ter plekke zien hoe uw werkzaamheden worden uitgevoerd en tegelijkertijd kennis maken met onze medewerkers?
Dan kunt u samen met onze acquisiteur een kijkje komen nemen bij een van onze werklocaties.
Productiewerk Ipse de Bruggen ... Groot genoeg om snel een opdracht uit te voeren en klein genoeg om flexibel te blijven!
Remy Horjus
Acquisiteur Ipse de Bruggen
T. 088 - 967 62 06
M. 06 - 40 10 54 54